Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelboerderij De Steenuil

Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!

Hier beleef je de boerderij persoonlijk en je geniet van Brabants gastvrijheid. Er is van alles te doen hier op het platteland. Kriebelend gras, kids een rode blos van het spelen, de geur van hooi en vers, een zelfgeraapt eitje aan het ontbijt. Kids kunnen ravotten in de speeltuin. Dus, kamperen, een dagje uit, lekker eten of zelfs een kinderfeestje? Het kan allemaal!

Een dagje uit is een unieke belevenis. Lekker spelen op de boerderij, in de binnen of buitenspeeltuin of gewoon van de dieren genieten. Iedere dag kun je meehelpen en de dieren voeren met de boer en zijn er activiteiten. De dieren mogen geknuffeld worden, ze vinden het leuk dat je er bent! Spelen in de hooischuur kan ook. Je ouders kunnen iets lekkers eten en drinken van de uitgebreide menukaart.

Klik op de roze button voor alle informatie die je nodig hebt! Er is zoveel te doen op deze doe-boerderij!

Boerderij de Steenuil

Schansstraat 3

5688 NC Oirschot

Openingstijden April tot en met oktober
Prijs Zie voor het actuele overzicht de website.
Mail direct

Mail direct naar Boerderij de Steenuil

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

KinderTheaterWeek | Parktheater Eindhoven

Beleef de KinderTheaterWeek!

Gratis: Arriva Kind Vrij Limburg

Kinderen reizen gratis met de bus én trein van Arriva in Limburg!

Van hand tot schoot bij De Steenuil

Samen met je (klein)kind ambachten ontdekken, maken en leren bij De Steenuil.

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstbingo

De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

11x dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!