
Natuurkamp Terschelling
Ontdek op kamp met NJN alles over de dieren en planten op dit mooie Waddeneiland.
De NJN organiseert dit jaar 2 piepkampen speciaal voor haar jongste leden (11-13 jaar). Skylge 3 vindt plaats op Terschelling, de Friese naam van Terschelling is Skylge.
Bijzonder aan dit Waddeneiland is dat er veel verschillende natuur is. Je komt heide en bos tegen, maar er is natuurlijk ook het strand en de zee. Op dit kamp kun je leren over libellen en vlinders, vogels, bloemen en planten of schelpen en zeeleven.
Natuurlijk is er ook genoeg tijd om lekker te zwemmen en in de avond worden er spellen gedaan of zit je bij het kampvuur. De NJN heeft allemaal tradities waar je op piepkamp mee geïntroduceerd wordt. Dit kamp is dan ook speciaal voor jongeren van 11 t/m 13 die de NJN nog niet kennen en nog nooit met de NJN op zomerkamp zijn geweest. Wat gebeurt er allemaal op de rustdag en tijdens de bonte avond?
Na de kampweek kun je je aansluiten bij NJN en nog veel meer leuke excursies samen doen, misschien word je volgende kamp wel een van de 12-25 jaar kampen.
De piepkampen zijn ieder jaar weer een groot succes!
Naast het Natuurkamp op Terschelling zijn er meer leuke natuurkampen.
Op zoek naar meer info over het piepkamp op Terschelling? Of wil je je kind aanmelden? Klik dan via de roze button door naar de site!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
