Van Abbemuseum
Van Abbemuseum, dé plek om kunst te ontdekken voor jong en oud!
Kunst kijken en kunst maken, met de hele familie bij Van Abbemuseum! Kom jij ook gezellig langs?
Het Van Abbemuseum biedt verschillende leuke en creatieve activiteiten voor kinderen. Wil jij mee doen aan een avontuurlijke rondleiding? Of ga jij liever lekker creatief aan de slag in de kinderkunstclub? Het kan allemaal!
Het museum is goed rolstoeltoegankelijk, er zijn twee rolstoelen te leen in het museum. Deze dient u van te voren te reserveren. Er bevinden zich twee invalidenparkeerplaatsen naast de hoofdingang en twee bij de achteringang, aan de Stratumsedijk 2. Er zijn klapstoeltjes te leen bij de hoofdingang, zodat u tijdens het luisteren niet de hele tijd hoeft te staan.
Er worden in het museum maandelijks multi-zintuiglijke rondleidingen voor blinden en slechtzienden georganiseerd. Tijdens de rondleiding mogen de kunstwerken worden aangeraakt en zal de kunst tot leven komen door middel van voelreplica’s, voelmaterialen, geur, smaak, muziek, literatuur en poëzie. Deze rondleidingen dient u van te voren te reserveren. En voor doven en slechthorenden worden er om de maand rondleidingen georganiseerd, hierbij is een doventolk aanwezig. Voor slechthorenden is er ook een ringleiding aanwezig in het museum.
Meer weten over het Van Abbemuseum? Klik dan op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Toegankelijke inspiratie
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Toegankelijke events in juni
In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Mega Wandel Marathon
Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!