Aangepaste yogalessen
Volg een speciaal aangepast yogaprogramma bij Studio Bagaya in Eindhoven!
Studio Bagaya in Eindhoven biedt een speciaal yogaprogramma voor kinderen met een geestelijke of lichamelijke beperking, een zware vorm van autisme of het syndroom van Down.
Tijdens de lessen wordt er gekeken naar de mogelijkheden en kwaliteiten van het kind, niet naar de beperkingen. Kinderen worden ondersteunt bij angst, stress, spanning, frustratie, weerbaarheid, balans, lichaamsbewustzijn, immuunsysteem en ademhalingsmogelijkheden. Een sessie duurt tussen de 30 en 45 minuten. Omdat aandacht erg belangrijk is, zijn de yogasessies individueel of hooguit met 2 leerlingen in de groep.
Meer weten? Klik dan op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Toegankelijke inspiratie
SUPERMENS gezocht, met audiodescriptie
Opzwepend muziektheater over goed zijn en grenzen stellen in Theater de Krakeling met blindentolk!
Verzetsmuseum Junior
Met geleidelijnen, een videotour in Nederlandse gebarentaal en een audiotour voor blinde en slechtzienden
Toegankelijke events in oktober
In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Herfstbingo
De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)