Honni
Modieuze sjaals voor mensen met last van overmatig speekselverlies
In samenwerking met syndroomverenigingen en verpleegtehuizen is er een sjaal ontworpen voor mensen met last van overmatig speekselverlies. Dit probleem kan verschillende oorzaken hebben, maar het is vooral vervelend voor henzelf en soms voor de omgeving.
De sjaal lijkt op een gewone sjaal maar heeft een achterkant van 2 lagen absorberend katoenenfleece, die het vocht opvangt. De sjaal is zo in de zomer niet te warm en in de winter lekker behaaglijk, extra fijn! De bedoeling van de sjaal is om mensen mooi te maken en hun comfortabel te laten voelen in hun omgeving.
Voor meer informatie en bestellen klik je op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.
Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!