Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

MRTS07

Hier vind je outdoor kleding speciaal ontworpen voor rolstoelgebruik!

MRTS07 is een super handige webshop waar je terecht kunt voor mooie, hippe kleding die speciaal bedoeld is voor rolstoelgebruik. Zo vind je er onder anderen voetenzakken, waardoor je nooit meer koude voeten en benen zult hebben. Dat is nog eens handig voor in de winter! Door het unieke ontwerp is de voetenzak al zittend aan te trekken en zit hij in een mum van tijd helemaal goed. Je kunt er ook een bijpassende jas bij uitzoeken!

Daarnaast kun je er ook terecht voor kindercapes, die heel populair zijn. En dat is niet zo gek, want ze zien er super tof uit! Speciaal voor stijlvolle dames en heren. Of je nou een stoere jas wil of een klassieke, ze hebben veel verschillende modellen. De rugzijde van de capes en de jassen hebben deels een open achterzijde waardoor het extra comfortabel zit!

Alle producten van MRTS07 worden in Nederland gemaakt voor experts die perfect afgewerkt maatwerk leveren. Heb je advies nodig? Ze kunnen alles maken dus neem gerust contact met ze op!

Wil je meer informatie of de producten bekijken? Klik op de websitebutton om naar de website te gaan.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’

MRTS07

Mail direct

Mail direct naar MRTS07

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Geschikt voor

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Toegankelijke inspiratie

De VeineDAGEN en ZiezoBEURS

Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!

Toegankelijke events in maart

In maart staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum

In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief