Speeltuin Philipsdorp
Neem je kind eens mee naar deze rolstoelvriendelijke speeltuin in Eindhoven!
Bij Speeltuin Philipsdorp is ieder kind van harte welkom. De allerkleinsten kunnen zich uitleven in de zandbak, de zitdraaimolen of op de kleuterschommels. Voor de grotere kinderen is er genoeg keuze uit verschillende draai-klim- en glijtoestellen. Leuk!
Terwijl jouw kinderen zich vermaken in de speeltuin, geniet je van een heerlijke kop koffie of thee op het terras.
Deze speeltuin is volledig toegankelijk voor kinderen met een beperking. Zo zijn er verschillende (extra brede) speelse paden door de speeltuin aangelegd en is bij een aantal toestellen het zand vervangen door een hardere ondergrond. Of je nu rolt of rijdt, goed of niet zo goed ziet, iedereen kan nu gemakkelijk dicht bij de speeltoestellen komen. Dat is fijn! Daarnaast heeft de speeltuin een goed aangepast toilet met stevige verschoontafel.
Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!
Speeltuin Philipsdorp
Anthony van Leeuwenhoeklaan 30
5612 PB Eindhoven
Prijs
€ 1,00 per kind. Klik voor meer informatie door naar de website van Speeltuin Philipsdorp via de button.Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Toegankelijke inspiratie
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!
Toegankelijke events in maart
In maart staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.