Doe Maar Zo!
Dankzij deze hulpmiddelen krijgt jouw kind meer overzicht in zijn of haar dagelijks leven.
Stichting Doe Maar Zo! ontwikkelt hulpmiddelen voor kinderen met een taalontwikkelingsachterstand, autisme en geheugen- en leesproblemen. Zij hebben vaak veel moeite met taal, lezen en veel behoefte aan structuur en prikkelarme materialen. De hulpmiddelen van Stichting Doe Maar Zo! helpt hen om meer overzicht te krijgen in hun dagelijks leven.
Assortiment
Zo vind je er bijvoorbeeld hulpmiddelen om bijvoorbeeld pijn, emoties, prikkels en energie voor je kind meetbaar en inzichtelijk te maken. Ook kan je er een speciale weekkalender bestellen, waarmee je met behulp van pictogrammen de dagelijkse activiteiten van je kind visueel zichtbaar maakt. Door het gebruik van zo’n agenda onstaat er overzicht en gemoedstrust bij jouw kind.
Nieuwsgierig geworden naar het hele assortiment? Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!
Tip! Volg ons ook op Facebook!
Geschikt voor
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Toegankelijke inspiratie
Als eerste de leukste tips!
Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.
Toegankelijke events in juni
In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3x Tie dye shirt maken!
Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!