Anansi de Spin – Sterker dan een Olifant
Een eigenzinnige en levendige voorstelling vol muziek en fantasie.
Afgelopen seizoen stond de succesvolle voorstelling Anansi de Spin – Sterker dan een Olifant in ons theater en dit seizoen zijn ze terug met Anansi de Spin en de Gulzige Tijger! Een eigenzinnige en levendige voorstelling vol muziek en fantasie.
In deze voorstelling wordt Anansi geconfronteerd met de gulzige Tijger die zijn koelkast leeggeplunderd heeft. Alle wouddieren bibberen van angst voor Tijger, maar Anansi niet. Die heeft een plannetje om Tijger te slim af te zijn.
Verwacht aanstekelijke liedjes en humor in een voorstelling over belangrijk cultureel erfgoed.
Prentenboekjesfestival
Stel je voor: je stapt voor het eerst een theater binnen, maar je ziet geen foyer. Je ziet een geweldige speelomgeving die helemaal in het teken staat van prentenboekjes! Dat is wat peuters en kleuters overkomt wanneer ze het Prentenboekfestival bezoeken.
Kom je op zondag 11 oktober naar de voorstelling van Nijntje en/of Anansi de Spin, dan word je verrast met een theatrale speeltuin in onze centrale hal! Hier kunnen de kinderen vrij spelen en de wereld van prentenboeken ontdekken. Het wordt een groot avontuur en een plek waar boeken tot leven komen en het theater een grote ontdekkingsreis wordt.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 11 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
ECI Cultuurfabriek
ECI 13
6041 MA Roermond
Openingstijden
15:00 uurPrijs
Gratis t/m 12 jaar | €15,00Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!