Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gezellig tussen de biggen

Bij de Beukentuin kan je kleine en grote biggetjes knuffelen!

Bij De Beukentuin werken Arno en Ghislaine Baijens. Samen met hun drie kinderen wonen en werken ze op de biologische bezoekboerderij De Beukentuin.

De Beukentuin is een modern biologisch bedrijf met biologische zeugen, biggen, vleesvarkens en akkerland. Op het land worden onder andere voergewassen voor de varkens verbouwd.

Heb je al ooit een varken van dichtbij gezien? Bij de Beukentuin kan je ze zelfs aanraken en mag je met de biggen knuffelen. En als je durft mag je mee in het strobed en tussen de grote zeugen zitten. Er is een gezellige gasthoeve met terras. En voor de kinderen is er ook van alles te doen. Ze kunnen springen op de airtrampoline, graven in de enorme zandbak, voetballen en skelter rijden.

Ga mee op bijvoorbeeld biggen excursie, je krijgt dan een overall en laarzen van het bedrijf aan en mag met de boer mee naar de biggetjes in de kraamstal. De biggetjes mogen geknuffeld worden. Super schattig! Of vier je eigen kinderfeestje tussen de biggen!

Bij De Beukentuin is het allemaal mogelijk.

Klik op de roze websitebutton om naar de website van De Beukentuin te gaan voor meer informatie.

Tip: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief. De laatste tips als eerste in je mailbox!

De Beukentuin

Ingenieur Mettropweg 3

5528 NV Hoogeloon

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar De Beukentuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.

Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven

Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief