Monkey Town Eindhoven
Eindeloos spelen, klimmen en klauteren in het speelparadijs van Monkey Town Eindhoven
Wat ga je als eerste doen als je in Monkey Town Eindhoven bent? Van de glijbaan? Duik je de ballenbak in? Of wil je liever klimmen en klauteren? Alles kan namelijk bij Monkey Town!
Testlab (interactieve ballenzone), groot trampolineveld, een peuterzone en heel veel meer speelplezier.
Je hoeft je niet te vervelen. Kom lekker klimmen en klauteren bij Monkey Town Eindhoven.
Wedden dat je plezier hebt!
Ouders/begeleiders kunnen genieten van en een heerliijk drankje en gratis wifi.
Klik voor meer info op de roze button.
TIP: Ontvang jij al de laatste tips in je mailbox? Schrijf je hier in!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots
Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!