Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Heiakkerpark

Eindeloos buitenspeelplezier in het bos van Natuurspeeltuin Heiakkerpark in Deurne

Speel verstoppertje in het speelbosje, bouw bruggen over slootjes, maak hutten en klim en klauter over boomstammen. De sloot is een bijzondere wereld waarin een hoop te ontdekken valt. Neem je schepnetje mee en ga op onderzoek!

Het Heiakkerpark is een groot park met vijver midden in een woonwijk, maar het park zelf is vrij van autoverkeer. Er kan dus het hele jaar door heerlijk gespeeld worden! Meer info vind je via de roze button.

Bijna jarig? Bekijk leuke tips voor kinderfeestjes!

Natuurspeeltuin Heiakkerpark

Appeldijk

5754 Deurne

Openingstijden Dagelijks van 09:00 tot 21:00 uur
Telefoonnummer

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Carnavalspret regio Eindhoven en Noord-Limburg

De vrolijkste tijd van het jaar is Carnaval!

Leuke tips om je kids te schminken voor de carnaval!

Carnaval komt eraan… …en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Onze collega Maud is dol op carnaval en gelukkig haar kinderen ook!

De leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg

Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg... Ik hou d'r van!

Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief