
Zwembad de Dolfijn
Kom fijn zwemmen bij Zwembad de Dolfijn in Best.
Het seizoen buiten zwemseizoen is weer geopend van 21 april t/m 26 augustus.
Een gezellig en overzichtelijk zwembad met een toffe glijbaan.
Met mooi weer kun je hier heerlijk toeven.
Check altijd even de juiste openingstijden de site. Klik hiervoor op de roze button.
Veel plezier.
Zoek je nog een leuke speeltuin. Check dit overzicht eens. Heel handig.
Meer inspiratie


Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Herfstvakantie in het preHistorisch Dorp
Zin in een dagje uit waarbij je kinderen niet achter een scherm zitten, maar zélf op ontdekking gaan?
Herfstvakantie in het Philips Museum
Ga op avontuur in het Philips Museum tijdens de herfstvakantie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.