Puur! Kanoverhuur
Vier je verjaardag met een leuk uitje!
Bij Puur! Kanoverhuur kun je diverse kinderfeestjes boeken. Ideaal, Puur! regelt alles en je hebt verder geen omkijken naar de organisatie van een geslaagd partijtje.
Kano-Fun: Bij de kano-instapplaats in Borkel en Schaft krijg je een korte instructie en kano je met je ouders door natuurgebied De Malpie een mooie route. Voor onderweg krijg je chips en drinken mee. Vanaf 8 personen, leeftijd 10-15 jaar.
Mini-survival: Met een ervaren instructeur loop je door het bos naar het outdoor-terrein, waar je diverse obstakels moet bedwingen met als hoogtepunt de 20 meter hoge tokkeltoren. Spannend! Vanaf 8 personen, leeftijd 10-15 jaar.
Kinder-Paintball: 2 uur paintballen op de locatie ’t Oude Wandelpark. Vanaf 8 personen, leeftijd vanaf 8 jaar.
Outdoor Laser Combat: Alles wat kids leuk vinden komt in dit spel aan bod! Op een afgesloten terrein wordt veilig gespeeld. Vanaf 8 personen, leeftijd vanaf 8 jaar.
Voor meer info of voor het reserveren van je feestje, klik op de roze button.
Wist je dat wij alle kinderfeestjes in een handig overzicht hebben gezet?
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.