Puur! Kanoverhuur
Vier je verjaardag met een leuk uitje!
Bij Puur! Kanoverhuur kun je diverse kinderfeestjes boeken. Ideaal, Puur! regelt alles en je hebt verder geen omkijken naar de organisatie van een geslaagd partijtje.
Kano-Fun: Bij de kano-instapplaats in Borkel en Schaft krijg je een korte instructie en kano je met je ouders door natuurgebied De Malpie een mooie route. Voor onderweg krijg je chips en drinken mee. Vanaf 8 personen, leeftijd 10-15 jaar.
Mini-survival: Met een ervaren instructeur loop je door het bos naar het outdoor-terrein, waar je diverse obstakels moet bedwingen met als hoogtepunt de 20 meter hoge tokkeltoren. Spannend! Vanaf 8 personen, leeftijd 10-15 jaar.
Kinder-Paintball: 2 uur paintballen op de locatie ’t Oude Wandelpark. Vanaf 8 personen, leeftijd vanaf 8 jaar.
Outdoor Laser Combat: Alles wat kids leuk vinden komt in dit spel aan bod! Op een afgesloten terrein wordt veilig gespeeld. Vanaf 8 personen, leeftijd vanaf 8 jaar.
Voor meer info of voor het reserveren van je feestje, klik op de roze button.
Wist je dat wij alle kinderfeestjes in een handig overzicht hebben gezet?
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!
HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?
Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.