Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Leemer Hoef

Heerlijk eten met het hele gezin? De Leemer Hoef is echt een aanrader! Én kindvriendelijk!

Deze eeuwenoude boerderij omarmt je meteen bij binnenkomst. Heerlijk eten buiten de deur in een unieke setting en Brabants sfeertje. 

Maandag en dinsdag zijn ze gesloten. De andere dagen geopend vanaf 12:00 uur.

Voor een heerlijke, ontspannen en gezellige lunch of heerlijk diner is de Leemer Hoef in Waalre écht een aanrader op een prachtige plek. 

Voor meer informatie check de website. Dit doe je door op de roze button te klikken.

Tip: Lees jij onze nieuwsbrief al? Regelmatig tips zoals ‘kindvriendelijk uit eten waar doe je dat’ in je mailbox! 

De Leemer Hoef

Gestelsestraat 102

5582 HK Waalre

Mail direct

Mail direct naar De Leemer Hoef

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief