Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pizza op de wei

De tuin van Da Portare is weer geopend! Dit is het ultieme vakantiegevoel.

Jaaaa… De tuin van Da Portare is weer geopend. Van wie? Dat is die rode pizzabus die je elke dinsdag op Strijp-S en elke woensdag op het Mimosaplein Eindhoven kunt vinden.

Nu staan ze elke zondag vast op de Geldropseweg 450 Eindhoven.
De tafels worden buiten gezet, de steenoven wordt aangestoken en de muziek gaat aan.

In de grote tuin kunnen de kinderen veilig spelen en rondrennen, er is een pannaveldje en heerlijke limonade.
En ondertussen genieten papa en mama van de zon, glaasje wijn en die oh zo lekkere, verse pizza’s.

Ultiem vakantiegevoel.

Kom en ervaar het zelf.

Pizzatuin Al Giardino Da Portare

Geldropseweg 450

5645 TL Eindhoven

Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Herfstbingo

De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.

Zelf maken: griezelig enge knutsels voor Halloween

Halloween komt eraan... Nog even en dan mag je door de donkere straten aanbellen bij huizen in de buurt. Trick or treat?! Griezelen of iets lekkers? Misschien komen ze ook bij jou aan de deur. Hoogste tijd om je huis griezelklaar te maken.

9X CREEPY HALLOWEEN SNACKS

Makkelijke creepy snacks voor Halloween. Niet te ingewikkeld, geen gekke ingrediënten, soms zoet en soms gezond. Vooral snel klaar. Ik ben fan!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!