Piet Hein Eek restaurant
Piet Hein Eek restaurant echt een fijne plek voor heerlijk eten maar ook voor een lekkere cappuccino!
Veel mensen kennen Piet Hein Eek van mooie ontwerpen!
Maar wist je dat ze ook een heel fijn restaurant hebben waar je heerlijk kunt eten of borrelen?
Je kunt hier heerlijk lunchen van verse friet, frisse salade en lekkere broodjes.
Dineren is hier ook mogelijk, heerlijke gerechten serveren ze.
Of wil je alleen een borrel of een kop koffie dan is dat natuurlijk ook mogelijk.
Kinderen zijn zeker welkom hier.
Meer informatie vind je op de site. Klik hiervoor op de roze button.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots
Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.