2B-Fit
Kids-Bootcamp 2B-Fit in Eindhoven!
Kids-Bootcamp fitnesstraining speciaal voor kinderen vanaf 7 jaar. Je conditie wordt er beter van en je krijgt meer kracht. Stoot en traptechnieken leer je ook op de kickbag. Cool toch!
Je leert omgaan met verschillende sporten zoals trampoline, speed ladder, sambal, boring, kettlebell, autobanden kantelen en nog veel meer.
Ook is 2B-Fit inzetbaar voor leuke en actieve kinderfeestjes! De kinderen worden gezellig bezig gehouden met leuke kindermuziek.
De locatie waar ze trainen is op de Basisschool ’t Slingertouw, Grasland 1 in Eindhoven.
Kom je een keer meedoen? Klik voor meer informatie op de roze button hierdoor ga je naar hun site.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025
Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.
HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?
Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.