Jeugdtoneelschool
Toneelles en musicalles voor kinderen op alle niveaus!
Wil je weten of toneelspelen iets voor jou is? Denk je dat misschien jouw toekomst wel op een podium of in het theater is? Ga dan naar de Jeugdtoneelschool! Ontdek de magie van het theater, kruip in de huid van een personage en kijk eens het theater in vanaf het podium!
Je kunt hier les krijgen in toneelspelen, acteren, zingen en bewegen. Privé of in een groep. Leer jezelf presenteren op een podium. Dat is spannend, maar je durft het vast. De docenten zijn heel ervaren en helpen je om jouw spel op een hoger niveau te krijgen. Lijkt het je leuk, maar ben je nog niet zeker? Je mag gerust een gratis proefles doen!
Via de roze button kom je op de website. Je kunt je hier inschrijven.
Tip: voor andere clubjes in en om Eindhoven zou je eens in ons overzicht kunnen kijken!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
JumpScool Eersel
Adrenaline junk of atleet? Push jij jezelf graag tot het uiterste? Heb jij lef én discipline?
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2026
Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 14 november 2026 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2026
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 14 november 2026 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.