Zwemles in het Ir. Ottenbad
Ben je 4 jaar of ouder? Yes! Dan mag je op zwemles! Leren zwemmen is super leuk!
Het Ottenbad is een gezellig familiebad. Met een recreatiebad, 25-meterbad, instructiebad, therapiebad en buitenbad met glijbaan, kan jong en oud hier een frisse duik nemen. Elke dag van de week.
Je kunt hier ook terecht voor een grote variatie aan zwem- en bewegingslessen en allerlei leuke activiteiten zoals baantjes zwemmen en het Waterfestijn op woensdagmiddag. Kom je een plons wagen?
Je kunt tijdens de baby- en peuterlessen heerlijk ontspannen met je kleintje. Kids vanaf 4 jaar kunnen hier verschillende zwemdiploma’s behalen.
Check de site voor uitgebreide info over zwemlessen, tijden en tarieven.
Je kunt op veel plekken in de omgeving je zwemdiploma(‘s) behalen. Wij hebben een overzicht voor je van alle zwemlessen!
Ottenbad
Vijfkamplaan 12
5624 EB Eindhoven
Openingstijden
Check de site voor een overzicht van de lestijden.Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe winteruitjes voor de hele familie
Overal lichtjes, knisperende vuurtjes, warme chocolademelk, ontroerende verhalen en samen genieten. De gezelligste tijd van het jaar! In de regio Eindhoven en Noord-Limburg worden er deze periode zoveel gezellige uitjes voor het hele gezin georganiseerd. Heel veel plezier.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!