Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Anansi de Spin en de Gulzige Tijger | 3+

Anansi heeft een plannetje om Tijger te slim af te zijn!

Na de enorm succesvolle Anansi de Spin – Sterker dan Olifant, met uitverkochte zalen en lovende publieksreacties, maakt Vanaf2 Producties een nieuwe middenzaal productie: Anansi de Spin en de Gulzige Tijger (3+). Een eigenzinnige en levendige voorstelling vol muziek en fantasie.

In deze voorstelling wordt Anansi geconfronteerd met de gulzige Tijger die zijn koelkast leeggeplunderd heeft. Alle wouddieren bibberen van angst voor Tijger, maar Anansi niet. Die heeft een plannetje om Tijger te slim af te zijn. Verwacht aanstekelijke liedjes en humor in een voorstelling over belangrijk cultureel erfgoed.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • woensdag 20 januari 2027

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

De Maaspoort Theater en Events Venlo

Oude Markt 30

5911 HC Venlo

Openingstijden 15:00 uur
Prijs Gratis t/m 12 jaar
Mail direct

Mail direct naar De Maaspoort Theater en Events Venlo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief