Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Anne&Max Eindhoven

Op zoek naar een heerlijk ontbijt, lekkere lunch, hightea of hartige hapjes met kids?

Bij Anne&Max Eindhoven ben je elke dag welkom.

Voor ontbijt, koffie, lunch, een high tea of hartige hapjes in de middag. Ze werken met verse, authentieke en gezonde producten. Maar boven alles willen ze een huiskamer in de stad zijn, een plek waar je elk moment van de dag thuis bent.

En ook kleine Anne’s & Maxen zijn bij hun aan het juiste adres! Ze hebben lekkere verantwoorde kidsgerechten, die niet alleen bij kinderen in de smaak vallen. Dus tot snel, onder het genot van een heerlijke kop koffie en wat lekkers erbij!

Voor een uitgebreide menukaart en meer informatie klik je op de roze button.

Anne&Max Eindhoven

Kleine Berg 79-81

5611 JT Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Anne&Max Eindhoven

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

11 x terras en spelen

Heerlijk genieten op één van deze fijne terrassen in Eindhoven en omgeving.

Happy Italy Venlo

Pizza eten en spelen in de ballenbak: daar word je blij van!

Ijsjes eten

Een heel handig lijstje met heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving. Welke is jouw favoriet?

Wandeling en speeltuinen

Ontdek deze parels. Je krijgt gewoon zin in een wandeling!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!