
Appelplukdagen 2025
Pluk je eigen fruit bij Philips fruittuin!
De tijd is bijna rijp, want in september gaan de Appelplukdagen weer van start!
Kom dit jaar weer met alle fruitliefhebbers langs bij de Philips Fruittuin. De oogst is dit jaar weer geweldig en de appels en peren zijn zoals gewoonlijk (h)eerlijk!
Na het plukken kun je genieten van een pannenkoek in het restaurant, een appelsapje op het terras en een bezoekje aan de Landwinkel. Thuis kun je natuurlijk een prachtige appeltaart bakken van je zelf geplukte fruit. (H)eerlijk en puur!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zaterdag 6 september 2025
- zondag 7 september 2025
- zaterdag 13 september 2025
- zondag 14 september 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Philips Fruittuin
Oirschotsedijk 14
5657 AD Eindhoven
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 gezonde knutseltraktaties
School wil gezonde traktaties. Onze kinderen willen knutseltraktaties, dus maakten wij 10 gezonde knutseltraktaties!
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.
Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken