Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

AreaFiftyOne Skatepark

Leer de vetste tricks bij AreaFiftyOne Skatepark!

Skateboarden is niet makkelijk om zelf goed te leren. Daarom geeft AreaFiftyOne skatelessen. Of je nu net bent begonnen met skaten of al enige ervaring hebt, het is voor alle niveaus. Je wordt ook bij de juiste groep ingedeeld.

Valtechniek, obstakels, tricks, remmen, sturen, je leert dit van enthousiaste en zeer ervaren skateboarders. En voor noodgevallen is er altijd iemand aanwezig met een EHBO diploma. 

Om deel te nemen aan de lessen moet je minimaal 5 jaar zijn. De groepen blijven klein zodat iedereen goede aandacht krijgt. De lessen duren een uur. Indien je nog geen skateboard hebt kun je er 1 lenen van hun.

Voor meer informatie klik je op de roze button. Hierdoor kom je op hun site. 

Tip: Meer sportclubjes in en om Eindhoven vind je natuurlijk in ons overzicht!

AreaFiftyOne Skatepark

Ketelhuisplein 18

5617 AE Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar AreaFiftyOne Skatepark

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie in het Next Nature Museum

Enter Spaceship Earth

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Zomer in het museum!

Zomer vol kunst & creativiteit in het Van Abbemuseum!

TELEKIDS MUSICALSCHOOL

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Eindhoven

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Toffe zomervakantie uitjes

Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief