Arno’s Theater
Laat je betoveren in dit Eindhovens theatertje, een unieke plek als een sprookje!
Arno Huibers is al heel lang clown. Zijn clown heeft hem met zijn humor al heel ver gebracht, letterlijk over de hele wereld. In het Arno Huibers Theater kun je met hem kennismaken. Arno is ook acteur en regisseur en heeft vooral heel erg veel plezier in wat hij doet!
Zijn voorstellingen zijn vooral vrolijk, om plezier te hebben en soms mag je meedoen (interactief). Er wordt altijd veel gelachen, want theater met Arno is super grappig. Muziek is ook een belangrijk onderdeel. Ga het zelf ervaren, wij van Kidsproof zijn dolenthousiast! En voor de ouders; er worden vaak belangrijke, actuele onderwerpen bespeeld. Leerzaam!
Via de roze button kom je op de website. Dit theater en de agenda worden tevens aanbevolen op de website van het Parktheater.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
3x Tie dye shirt maken!
Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).