
Baby- en peuterzwemmen
Zwempret begint al vanaf 8 weken!
Hoe leuk is dat? Je baby kan al vanaf 8 weken samen met jou het water ontdekken! In een gezellige en ontspannen sfeer gaan jullie aan de slag met leuke liedjes, spelletjes en natuurlijk… heel veel spetterplezier!
Alle activiteiten worden begeleid door een ervaren zweminstructeur, dus je bent in goede handen. Het draait allemaal om samen plezier maken, vertrouwen opbouwen en op een speelse manier watervrij worden.
Een heerlijk momentje samen – vol lachen, leren en genieten!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bijzondere dierentuinen en parken in Noord-Brabant
Wist je dat je in Noord-Brabant heel veel unieke dieren kunt ontmoeten? Wat dacht je van een wandeling met een Alpca, knuffelen met een ezel en kameel, roofvogels en vlinders bewonderen of een échte vogelspin of Slang in je hand. Ontdek deze parels in de regio Eindhoven, Tilburg, Breda & Den Bosch!
Springplezier bij You Jump Eindhoven
Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Eindhoven!
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
