Bezoek nu Kasteel de Haar
Kom naar Kasteel de Haar en voel je een echte prinses of ridder. Een sfeervol familie-uitje!
Of je Kasteel de Haar nu bezoekt om de wonderlijke geschiedenis, de tentoonstellingen, de tuinen, de hertjes of om te trouwen, je waant je even in een andere wereld. Achter elke deur, elk detail, elke bloem uit de kleurrijke tuinen, schuilt wel een verhaal. Over andere tijden, andere culturen, andere figuren.
De Haar is het grootste kasteel van Nederland, dat ooit privébezit was van de familie van Zuylen en waar haar nazaten nog steeds jaarlijks verblijven. Ook de internationale jetset uit de vorige eeuw bezocht met regelmaat het kasteel.
Zowel het kasteel als de tuinen zijn een bezoek zeker waard, echt een speciaal familie-uitje!
Kinderactiviteiten
In het kasteel is er een wisselend aanbod van spannende speurtochten en andere leuke kinderactiviteiten. Wil je weten wat er nu allemaal te doen is? Klik dan door naar Kasteel de Haar via de roze button!
Check vooraf altijd even de actuele openingstijden.
Kasteel de Haar
Kasteellaan 1
3455 RR Utrecht
Openingstijden
Klik door naar de site voor de actuele openingstijden.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!
Aftelkalender Sinterklaas
Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief