
Spelen met taal
Kom spelen en de taal leren door te onderzoeken, ontdekken en experimenteren.
Een kunstenaar verzorgt samen met een vrijwilliger een activiteit. Deze activiteit is vaak verbonden aan een verhaal. Onderzoeken, experimenteren en ontdekken staat centraal. De kunstenaar begeleidt de kinderen door ze uit te dagen en zelf te laten ontdekken. Dit kan met allerlei materialen en op verschillende manieren. De invulling wordt door de kunstenaar bedacht en is steeds anders. Kinderen leren op deze manier vanuit hun eigen motivatie en spelenderwijs nieuwe begrippen, waardoor hun woordenschat groeit.
De ouders spelen bij deze activiteiten altijd mee met de kinderen.
De woensdagochtend (10.30 – 12.00 uur) is geschikt voor kinderen van 2-4 jaar en de vrijdagmiddag (15.30 – 17.00 uur) voor kinderen van 4-8 jaar.
Toegang is gratis
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
Hele leuke festivals met kids in Eindhoven en omgeving.
Er zijn een heleboel festivals waar je met je kinderen gezellig naar toe kunt gaan. Waar jullie je vermaken maar ook veel leuke activiteiten zijn voor de kids. Met lekker weer, samen met je gezin ontspannen. Een dagje familiepret voor het hele gezin. Hier een heel handig lijstje met kindvriendelijke festivals waar de kinderen nog lang niet naar huis willen.