
Voorlezen
Voorlezen is heel goed en fijn voor je kids, zelfs in het engels.
The Reading Pier komt verhalen vertellen in het Engels. In de ochtend voor kinderen tot 4 jaar, in de middag ook voor kinderen vanaf 4 jaar.
English The Reading Pier will tell stories in English. In the morning for children up to 4 years old, in the afternoon also for children from 4 years old.
Elke woensdag.
Klik voor meer info op de roze button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bibliotheek Eindhoven
Emmasingel 22
5611 AZ Eindhoven
Openingstijden
10:30 t/m 11:3014:00 t/m 14:30
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Lichtjesroute Eindhoven
Lichtjesroute Eindhoven start van 18 september t/m 12 oktober 2025!
Nieuw
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!
Maker Days 2025
Het festival voor doeners, dromers en denkersBlogs & inspiratie
Alle blogs
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.
