Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bij De Neut

Eten, drinken en spelen doe je....Bij De Neut!

Terwijl de kids zich uitleven in de klimtorens, glijbanen en kabelbaan van de binnenspeeltuin, genieten de ouders relaxt van een heerlijke cappuccino met appeltaart. En heb je honger gekregen van al dat spelen, dan kun je hier genieten van vers gemaakte pizza’s, pasta’s en pannenkoeken. Maar ook voor Italiaans schepijs, een salade of een heerlijk broodje zit je hier helemaal goed!

Daarnaast kun je iedere zondag brunchen Bij De Neut. De brunch is in buffetvorm, inclusief dranken. Reserveer gemakkelijk online een tafel. En kom genieten van onze heerlijke gerechten.

Via de roze button kom je op de website. Bij de Neut is 365 dagen per jaar geopend van 10.00 uur ’s ochtends tot 21.00 uur ’s avonds.

Bij de Neut

Dorpstraat 8

5563 BD Westerhoven

Mail direct

Mail direct naar Bij de Neut

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Kinepolis: Familieticket met korting

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.

Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief