Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sport Bij Ries

Kids die graag bewegen maar niet weten welke sport ze leuk vinden, kunnen op sportoriëntatie Bij Ries

Sport en bewegen is goed voor kids, maar wat als ze niet weten wat ze leuk vinden? Om dat uit te vinden kunnen kids vanaf 5 jaar Bij Ries sportoriëntatie lessen volgen. In blokken van 8 weken krijgen ze dan les in Streetdance, Kids-Bootcamp, Kids-Yoga, Hiphop en Kids-Tae Bo.

Op deze manier krijgen kinderen les in verschillende sportvormen en kunnen ze daarna misschien makkelijker een keuze maken in wat ze leuk vinden of misschien vinden ze de aangeboden afwisseling ook wel prettig!

Voor de kleintjes is het mogelijk om deel te nemen aan Dreumesdancelessen vanaf 1 jaar of Peuterdance vanaf 2,5 jaar. Op vrolijke en herkenbare muziek leren ze kennis maken met bewegingen en dansjes.

Voor meer informatie of aanmelden voor de lessen klik je op de roze button.

Bij Ries

Van der Clusenstraat 10

5553 EL Valkenswaard

Mail direct

Mail direct naar Bij Ries

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg

Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief