Boerderij De Hofstad
Wandel samen het koeienpad in Breugel.
Het wandelpad is voor iedereen die wil genieten van het agrarische landschap en de mooie natuur in de Dommelvallei.
De route van dit wandelpad wordt gewezen door de miniatuur koetjes. Ook hebben ze levensgrote kalfjes en zelfs een koeienkop verstopt op de route. Superleuk om met kinderen te bewandelen en te ontdekken! Ook vinden zij het belangrijk dat men wat leert over het hedendaagse agrarische leven. Daarom hebben zij twee verschillende educatieve panelen laten maken waarop allerlei leuke weetjes staan.
Halverwege het pad is een picknickplaats aangelegd waar bij hun kikkerpoel even lekker uitgerust kan worden.
De start van het koeienpad is aan de Kwadestraat ter hoogte van onze boerderij. De route is in totaal 1,73 km lang, perfect om met kleine kinderen te bewandelen!
Wist je dat ze ook een kleinschalige kinderopvang hebben op de boerderij?
Ben je ook zo enthousiast? Klik dan voor meer info op de roze button.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving
Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots
Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!