
Boerderij De Hofstad
Wandel samen het koeienpad in Breugel.
Het wandelpad is voor iedereen die wil genieten van het agrarische landschap en de mooie natuur in de Dommelvallei.
De route van dit wandelpad wordt gewezen door de miniatuur koetjes. Ook hebben ze levensgrote kalfjes en zelfs een koeienkop verstopt op de route. Superleuk om met kinderen te bewandelen en te ontdekken! Ook vinden zij het belangrijk dat men wat leert over het hedendaagse agrarische leven. Daarom hebben zij twee verschillende educatieve panelen laten maken waarop allerlei leuke weetjes staan.
Halverwege het pad is een picknickplaats aangelegd waar bij hun kikkerpoel even lekker uitgerust kan worden.
De start van het koeienpad is aan de Kwadestraat ter hoogte van onze boerderij. De route is in totaal 1,73 km lang, perfect om met kleine kinderen te bewandelen!
Wist je dat ze ook een kleinschalige kinderopvang hebben op de boerderij?
Ben je ook zo enthousiast? Klik dan voor meer info op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier bij You Jump Eindhoven
Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Eindhoven!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.