Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brabant Diving

Kom en leer duiken bij Brabant Diving!

Ben jij ook zo benieuwd hoe het is om onder water te ademen en ben jij minimaal 10 jaar? Kom dan een keer langs voor een introductieduik bij Brabant Diving.

Je maakt kennis met de duikuitrusting, de tekens om onder water te communiceren en je leert de duiktechnieken van de PADI open water cursus.
Als je na deze duik in het zwembad nog steeds super geïnteresseerd bent, dan kun je verder gaan voor een introductieduik in het buitenwater.

Ook wel eens gedacht aan snorkelen? Of wel geprobeerd en het ging niet zo soepel maar je vond het wel heel leuk? Kom dan een keer langs voor een snorkelcursus. Ze leren je welke materialen je nodig hebt, het afstellen en de basistechnieken hoe je je in het water prettig voelt. Hierbij is de minimale leeftijd 8 jaar.

Klik voor meer informatie over Brabant Diving op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.

Brabant Diving

Antoon Coolenlaan 1

5644 RX Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Brabant Diving

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Nieuwe bioscoopfilm: De IJsbeerprins

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

Koningsdag met kinderen in Eindhoven en omgeving

Weet jij al wat je gaat doen met Koningsdag? Check hier onze favoriete plekjes tijdens het Oranjefeest.

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er thuis een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje thuis met je gezin!

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor Pasen en de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief