Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie Gezellig Leende

Een kinderfeestje staat hier bol van de Brabantse gezelligheid!

Er zijn bij deze brasserie mogelijkheden om je kinderfeestje te vieren, vraag naar de mogelijkheden! 

Gezellig is een kindvriendelijk restaurant vlakbij Eindhoven. Er is een speeltuin, een midgetgolfbaan en een heerlijk terras! Terwijl je ouders genieten van een hapje en een drankje, kunnen zij jou zien spelen in de speeltuin. Gierend van de kabelbaan, de glijbaan, op de schommels of op het springkussen. Super toffe locatie!

De bediening is goed, er is voldoende parkeergelegenheid, maar met de fiets komen is zeker een aanrader, want de omgeving is prachtig. Genieten mét kids hier in Leende! Ben je al iets ouder? Loop eerst een rondje midgetgolf en ga daarna lekker lunchen met je ouders. 

Informatie, reserveringen en het bespreken van een kinderfeestje kan via de roze button. 

Tip: wij hebben een heleboel kindvriendelijke locaties voor je verzameld. Check het overzicht!

Brasserie Gezellig

Langstraat 8

5595 AA Leende

Mail direct

Mail direct naar Brasserie Gezellig

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tof kinderfeestje bij Hollywood Entertainment Center Eindhoven

Onlangs mocht onze Kidsproof-reporter het kinderfeestje testen glowgolfen en simracen bij Hollywood Entertainment Center in Eindhoven. Een feestje vol plezier en actie. De kids hebben genoten van alle verrassingen.

Tips voor Hemelvaartweekend

Een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant

Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.
Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief