Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Outdoor Activiteiten

Georganiseerde buitenactiviteiten op een steenworp afstand van Eindhoven!

Het outdoorterrein van Outdoor Eindhoven is gelegen aan de rand van Eindhoven bij Geldrop. Als je hier een feestje reserveert, krijg je tegelijk met de bevestiging een routebeschrijving. Het zit op 5 fietskilometers van Stratumseind.

Denk hierbij aan paintball, indianenfeest, lasergamen of schatzoeken. 

Bij het indianenfeest mag je je verkleden met de spulletjes uit de verkleedkist. Tussen de tipi tenten voel je helemaal de sfeer van het wilde westen en speel en eet je lekker buiten. Je doet een speurtocht, eet indianensoep en roostert zelf je broodje boven het indianenvuur. Gaaf! Minimaal 10 kids, € 15,00 p.p.

Vanaf 8 jaar kun je lasergamen op een apart veld met opblaasbare bunkers! Er zijn 2 rondes van 15 minuten en je hebt een onbeperkt aantal kogels en levens! Kost € 13,95 p.p.

Of zoek de schat van boer Frans! Al zoekende vind je wat te eten en te drinken en een versnapering voor onderweg. Ook speur je naar gereedschap om dichterbij de schat te kunnen komen. De schat mag mee naar huis na afloop! Vanaf 5 jaar en € 8,95 p.p.

Voor alle outdoor activiteiten klik je op de roze button, er is nog meer!

Tip: wil je graag je feestje buiten vieren, wij hebben het overzicht van alle actieve feestjes in de natuur!

Outdoor Eindhoven

EIndhoven

Mail direct

Mail direct naar Outdoor Eindhoven

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Klimrijk Brabant Kinderfeest

Klimrijk kinderfeest.

Eindhoven Zoo kinderfeest

Ontdek met je kinderfeestje een eigen kijk op het dierenrijk

Feestje preHistorisch Dorp

Jouw verjaardag vier je in het preHistorisch Dorp Eindhoven samen met je vriendjes.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste meivakantie tips

Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief