Buitengoed de Gaard
Logeren in luxe, spelen in het groen!
Er is eens… een heel bijzonder plekje op aarde. Een groen pareltje in Heythuysen, het hart van het Limburgse Leudal. Daar, bij Buitengoed de Gaard, in een prachtige uitgestrekte tuin en weidse groene weide wonen en werken wij in de eeuwenoude monumentale heerboerderij Aldenhoven.
Het verwarmd zwembad en de privé hottub maken bij ieder vakantieverblijf je vakantie tot een feest. En je vind hier nog veel meer extra’s die je vakantie helemaal af maken, zoals een trampoline, tafeltennistafel, speeltoestellen, kinderboerderij en bibliotheek. Iedere accommodatie heeft bovendien een eigen wifi hotspot.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!