Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Can Gallery

Vette graffiti maken op je eigen kinderfeestje. Hoe cool is dat!

De gaafste creaties maken met graffiti op je eigen kinderfeestje. Dit wil je echt een keer!

Samen met je vrienden ga je naar Strijp-S de inspirende plek van Eindhoven. Daar krijg je eerst uitleg wat graffiti precies inhoudt. Daarna ga je samen op houten platen van 120 x 60 cm graffiti maken. Na afloop mag deze natuurlijk mee naar huis. (Of eventueel later ophalen)

De feestjes kunnen worden gegeven van woensdag t/m zondag en duurt ca 2 uur. Leeftijd vanaf 8 t/m 13 jaar. 

Can Gallery zorgt voor beschermende kleding, handschoenen, beschermingsbril en voldoende spuitbussen. 

Het spuiten vindt altijd buiten plaats. In geval van een beetje regen kun je droog staan. 

Nieuwsgierig? Neem een kijkje op de site of plan alvast je feestje. Klik voor meer informatie op de roze button.

Uniek en creatief!

Can Gallery

Torenallee 60 02

5617 BD Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Can Gallery

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.

Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief