Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zomerprogramma Schoenenkwartier

Dans, ontdek en speel deze zomervakantie in het Schoenenkwartier in Waalwijk

Deze zomer is er van alles te beleven in het Schoenenkwartier in Waalwijk. Van speuren en knutselen tot dansen en bijzondere schoenen ontdekken. Een fijn uitje voor het hele gezin, waar jullie samen steeds weer iets nieuws tegenkomen.

Wat is er te doen in het Schoenenkwartier deze zomer?

Elke dag kunnen jullie op ontdekkingstocht door het museum. Loop over de catwalk in bijzondere schoenen, ga op speurtocht met Okke de Spin en schuif aan in Okke’s Schoenencafé voor een creatieve activiteit. Wij genieten hier altijd zo van, omdat je samen echt bezig kan zijn met je creativiteit, samen lol maken. En dat voor allerlei verschillende leeftijden.

✓ Dagelijks speuren, spelen en knutselen in het museum
✓ Interactieve familietentoonstelling over dans en schoenen
✓ Extra zomeractiviteiten zoals Okke’s Grand Hotel

Waarom is Okke’s Grand Hotel zo leuk?

Van 11 juli tot en met 30 augustus logeert Okke de Spin weer in zijn Grand Hotel in het Huis van Waalwijk. In verschillende hotelkamers maken jullie kennis met landen die Okke bezocht tijdens zijn reizen. Onderweg ontdekken jullie bijzondere schoenen, doen jullie leuke opdrachten en mag er natuurlijk ook gedanst worden.

Ook de familietentoonstelling MOVE is echt leuk om te zien! Hier zie je hoe dansschoenen verhalen vertellen over vrijheid, identiteit en stijl. Van ballet tot breakdance, alles draait om bewegen en jezelf laten zien.

Ontdek meer leuke uitjes in de buurt in onze categorie Eropuit.

Nieuwsgierig geworden naar alle zomeractiviteiten? Klik op de roze button en bekijk het complete programma van het Schoenenkwartier.

Van donderdag tot en met zondag elke dag open

Museum Schoenenkwartier

Raadhuisplein 1

5141 KG Waalwijk

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief