
De Dames in Son
Een smaaksensatie van dagelijks handgemaakt ijs!
Dit ijs wordt met liefde gemaakt en dat proef je! En evenveel aandacht wordt besteed aan de presentatie, je weet wel, de manier waarop het ijs in de bakken wordt gegoten en aan jou als ijsjesproever wordt geshowd. De Dames hebben namelijk de prijs gewonnen van mooiste ijsvitrine van heel Nederland!
Inmiddels hebben De Dames 2 vestigingen! Via de roze button kom je op de site.
Tip: Vanavond nog een ijsje eten? Of wil je ijs als toetje? Neem een iso-bak met je eigen lekkere smaken mee naar huis. De iso-bak houdt het ijs nog 2 uur buiten de vriezer koud.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.