Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Dinodagen bij BillyBird Hemelrijk

Sta oog in oog met levensechte dino's!

Miljoenen jaren geleden leefden er dinosaurussen in de Oervallei
Dinofans opgelet! De Dino Experience Liveshow laat je oog in oog staan met levensechte dinosaurussen. Miljoenen jaren geleden zouden deze imposante dieren zijn uitgestorven, maar niets is minder waar. Een stoere Ranger neemt je mee op reis naar de bijzondere wereld van dinosaurussen. Jullie zijn getuige van de geboorte van een baby dino uit een ei. Daarnaast is de Velociraptor van 4 meter lang, een meesterjager, van de vele dino’s die zijn opwachting maakt in deze avontuurlijke dinoshow.

Entertainment & shows
Kom naar hét evenement tijdens de meivakantie van BillyBird Hemelrijk, de Dinodagen. Bezoek de Dino Experience Liveshow, ontmoet de levensgrote Velociraptor en ontmoet ook de Stoere Dino Ranger. Natuurlijk kun je schommelen op de Reuzeschommel, goudzoeken in het zand of ga lekker spelen in de fossielenspeeltuin. Billy is ook aanwezig.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

  • dinsdag 29 april 2025
  • woensdag 30 april 2025
  • donderdag 1 mei 2025
  • vrijdag 2 mei 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

BillyBird Park Hemelrijk

Zeelandsedijk 34A

5408 SM Volkel

Openingstijden Van 27 april t/m 4 mei
Mail direct

Mail direct naar BillyBird Park Hemelrijk

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Museum Kids Factory

Het is weer tijd voor Museum Kids Factory bij Philips Museum!

Meivakantie in het Next Nature Museum

Vier de lente in het Next Nature Museum

Kasteeltuinen Arcen

Een indrukwekkend én ontspannen dagje uit in Kasteeltuinen Arcen.

Fien & Teun gaan op schattenjacht!

Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste meivakantie tips

Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief