
Synchroonzwemmen
Synchroonzwemmen is heel sierlijk!
Synchroon, ondersteboven, kaarsrecht, op muziek in het water samen met je vriendinnetjes. Dat is synchroonzwemmen!
Kom naar De Eindhovense Watervrienden voor een gratis proefles.
Het is een mooie, sierlijke en ook wel een zware sport. Groot gedeelte wordt onder water uit gevoerd. Maar dat hoef je natuurlijk niet meteen te kunnen. Je leert dat geleidelijk aan. Je moet wel in het bezit zijn van je C-diploma. De diploma’s zijn belangrijk om de eerste synchroonfiguren te leren.
Kom je een keer kijken bij De Eindhovense Watervrienden in Eindhoven? Klik voor meer informatie op de roze button. Zo kom je bij hun op de site.
Tip: Op zoek naar leuke en lekkere restaurantjes in en om Eindhoven? Wij hebben een heel handig overzicht voor je gemaakt!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!