De Eindmusical, in het theater
Na zeven seizoenen op tv, nu in het Parktheater!
In De Eindmusical gaat groep 8 op musicalkamp om de eindmusical in te studeren en worden ze geholpen door professionals uit het vak. Een voorstelling met de bekendste en grootste hits van het Junior Songfestival, verwerkt in een nieuw, herkenbaar verhaal. Een groep 8 boordevol verrassingen!
Na zeven seizoenen op Tv en YouTube, het winnen van de Televizier-ring Jeugd, drie Tina Awards én het breken van records bij NPO Zapp, komt De Eindmusical nu naar je toe!
Een familievoorstelling vol vriendschap, liefde, strijd, humor, avontuur en muziek, met volop herkenning en onvergetelijke momenten voor elk kind van 6 tot 14 jaar. BazarMedia brengt met De Eindmusical, onder licentie van AVROTROS, oude en nieuwe gezichten naar de theaters.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zondag 5 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Parktheater
Theaterpad 1
5615 EN Eindhoven
Openingstijden
14:30 uurPrijs
€ 27,50Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De gezelligste kerstmarkten voor kinderen in Noord-Brabant
Kerstmarkten maken de weken rond kerst en oud en nieuw altijd extra sfeervol! En ze zijn zo gezellig om met het gezin te bezoeken. Even wat lekkers drinken en de kraampjes langs. Wij hebben de leukste kerstmarkten voor kinderen in 2025 op een rijtje gezet!
14x Lichtjeswandeling in Noord-Brabant voor kids
Loop samen met je gezin een lichtjeswandeling of bezoek een kaarsjesavond, lampionroute of kaars verlichten rondleidingen, zo kom je nog een goed in de winterse sfeer! Magisch uitje met kinderen tijdens de wintermaanden dat is een bezoek aan een lichtjes avond!
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!