Dorus
Ga mee op ontdekking in de natuur met Dorus konijn in Well-, Noord-Limburg.
Bij het Reindersmeer kunnen kinderen van 6 tot en met 12 jaar op ontdekking met konijn Dorus.
Al speurend door de natuur wisselen spelletjes, natuurweetjes en actie elkaar af.
Ingrediënten voor een dag vol natuurplezier.
De route is verkrijgbaar bij Bezoekerscentrum De Maasduinen, Bosserheide 3e in Well.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots
Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!