De Ontdekfabriek
Er is altijd iets te ontdekken in De Ontdekfabriek!
In en om deze oude fabriek in Eindhoven beleef je fantastische avonturen. Je geniet van een gave speelfilm en je kunt volop spelen en uitvindingen bouwen. Voor dit super leuke gezinsuitje hoef je niet te reserveren.
Je kunt een film maken, knutselen, werken met techniek en dat allemaal in een uitdagende omgeving! Wij vinden dit zeker een aanrader als het slecht weer is. Hoewel het met mooi weer ook leuk is, omdat er dan buiten ook van alles te ontdekken valt. Ook je ouders gaan zich hier helemaal uitleven, beloofd!
Via de roze button kom je op de site, waar je uitgebreid kunt zien wat er zoal te doen is en wanneer het open is.
Tip: voor allerlei gezinsuitjes zit je hier goed, wij hebben zoveel inspirerende ideeën, zowel bij mooi als slecht weer!
De Ontdekfabriek
Torenallee 22
5617 BD Eindhoven
Openingstijden
Zie voor openingstijden de website.Prijs
€ 8,50 per persoon. Kinderen tot en met 4 jaar gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg
Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.
De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving
Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!
Maak zelf egeltjes van eierkoeken
Lees hier hoe je van eierkoeken in handomdraai leuke egeltjes maakt. Echt een leuk tussendoortje voor in de herfst!