Kids bij De Panberg
De Panberg in Eersel heerlijk eten en buitenspelen. Iedere zondag geopend!
Heerlijke beren pannenkoeken, boeren tosti`s, wentelteefjes of een worstenbroodje van eigen boerderij!
Genoeg keus voor de kinderen. En daarna heerlijk rausen!
Geen speeltuin, nee bij de Panberg beleven de kinderen het echte boerenleven!
Hutten bouwen en op de pony`s rijden (Henkie)! Ook staan er skelters en fietsen.
Bij slecht weer kun je gewoon een spelletje spelen bij de kachel.
Ook voor kinderfeestjes kun je bij hun terecht! Wat dacht je van een wandelstok maken met Wout de boswachter?
Ook vind je hier een prachtige wandelroutes.
Wil je meer informatie? Klik op de roze button.
Iedere zondag geopend van 9:00 – 16:00 uur.
Alle andere dagen zijn op afspraak.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!