De Steenarend
Eens iets anders op je kinderfeestje? Hier leer je alles over stenen!
Een kinderfeestje is op afspraak en kan op woensdag of vrijdag. Je bent 2 uurtjes bij De Steenarend. Je krijgt een diaserie met uitleg over het ontstaan van mineralen en fossielen. Interessant! Daarna is er pauze met limonade en chips. Je krijgt een rondleiding door het museum. Alles fonkelt en glinstert hier!
De jarige mag zelf een goede (een holle steen) open zagen en slijpen en je vriendjes gaan een steen polijsten. Deze gaat in een hanger aan een koord mee naar huis. Leuk! Minimale leeftijd is 8 jaar en het maximale aantal kinderen is 8. Kosten € 80,00.
Meer informatie en hoe je dit kinderfeestje kunt organiseren vind je onder de roze button.
Tip: Een overzicht van alle creatieve kinderfeestjes vind je ook bij Kidsproof Eindhoven!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tof kinderfeestje bij Hollywood Entertainment Center Eindhoven
Onlangs mocht onze Kidsproof-reporter het kinderfeestje testen glowgolfen en simracen bij Hollywood Entertainment Center in Eindhoven. Een feestje vol plezier en actie. De kids hebben genoten van alle verrassingen.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.