
De Steenuil
Kamperen bij de boer wordt hier een échte belevenis!
Hier beleef je de boerderij persoonlijk en je geniet van Brabants gastvrijheid. Er is van alles te doen hier op het platteland. Kriebelend gras, kids een rode blos van het spelen, de geur van hooi en vers, een zelfgeraapt eitje aan het ontbijt. Kids kunnen ravotten in de speeltuin. Dus, kamperen, een dagje uit, lekker eten of zelfs een kinderfeestje? Het kan allemaal!
Kids hebben het hier op de camping waanzinnig naar hun zin en de ouders genieten dan dus ook! Je fietst in 10 minuten naar de dorpskern van Oirschot. Je kunt hier naar hartelust de hele dag spelen. In de speeltuin, hooihut en zandbak is het reuze gezellig en er zijn genoeg fietsjes, skelters, steppen en loopwagentjes.
Of je gaat de kalfjes voeren, eieren rapen of de dieren gewoon even knuffelen. Ook worden er regelmatig kalfjes geboren. Dat is toch super om daar bij te mogen zijn?
Om je te verzekeren van een plekje op deze boerderijcamping, klik op de roze button.
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 gezonde knutseltraktaties
School wil gezonde traktaties. Onze kinderen willen knutseltraktaties, dus maakten wij 10 gezonde knutseltraktaties!
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!