Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Stoerderij

Een boerderij met hele stoere waterbuffels! Melk wordt hier Stoere Yoghurt en Stoer IJs!

De Stoerderij is een boerderij met waterbuffels. Momenteel zijn er 61 waterbuffels die het hele jaar lekker buiten lopen in verschillende weilanden in Son en Breugel. Hier worden de buffels gemolken en gehouden voor het vlees. 

Uiteraard kun je de producten kopen bij allerlei verkooppunten of in de webshop. Maar wat ook super leuk is, dat je kunt worden rondgeleid op de boerderij. Een excursie duurt 2 a 3 uur, afhankelijk van het tempo. Laarzen zijn handig! 

De vergoeding bedraagt €12,50 p.p. (mét proeverij) en €10,00 p.p. (zonder proeverij). Wij raden de rondleiding mét proeverij aan! Klik op de roze button voor meer info en verkooppunten. 

Ook leuk: Tour de Stoer, gratis rondleiding (wel even opgeven via de site).

Tip: Voor alle eropuit tips in de natuur, lekker buiten zijn, raden wij je aan om eens rond te kijken in ons handige overzicht! 

De Stoerderij

Van Den Elsenstraat 56

5694 NH Breugel

Mail direct

Mail direct naar De Stoerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Bijzondere dierentuinen en parken in Noord-Brabant

Wist je dat je in Noord-Brabant heel veel unieke dieren kunt ontmoeten? Wat dacht je van een wandeling met een Alpca, knuffelen met een ezel en kameel, roofvogels en vlinders bewonderen of een échte vogelspin of Slang in je hand. Ontdek deze parels in de regio Eindhoven, Tilburg, Breda & Den Bosch!

12x superleuke eierkoek traktaties

Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!

6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg

Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje? 
Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant

Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief