De Stoerderij
Een boerderij met hele stoere waterbuffels!
Bij De Stoerderij hebben we geen gewone koeien, maar stoere waterbuffels. We hebben ongeveer 100 buffels en deze lopen jaarrond lekker buiten in weilanden in Son en Breugel. De buffels worden gehouden voor de melk en het vlees. Het bekendste product van de buffelmelk is de Italiaanse traditionele buffelmozzarella. Die maken we ook op eigen erf, maar we verwerken de melk ook tot roomijs, yoghurt, vanille vla en paneer kaas.
Je kunt de boerderij gratis op eigen houtje bezoeken. Er is ook een winkeltje op het erf. Je kunt als groep op afspraak voor een rondleiding komen (minimaal 8 personen en 15 euro per persoon) of een prive tour van anderhalf uur voor 75 euro.
Klik op de roze button voor meer info en verkooppunten.
Tip: Voor alle eropuit tips in de natuur, lekker buiten zijn, raden wij je aan om eens rond te kijken in ons handige overzicht!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Speelboerderij De Steenuil
Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?
Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!
🌞 Zes weken zomervakantie! Met deze favoriete kinderboeken vliegt de vakantie voorbij.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.