De Stoerderij
Een boerderij met hele stoere waterbuffels!
Bij De Stoerderij hebben we geen gewone koeien, maar stoere waterbuffels. We hebben ongeveer 100 buffels en deze lopen jaarrond lekker buiten in weilanden in Son en Breugel. De buffels worden gehouden voor de melk en het vlees. Het bekendste product van de buffelmelk is de Italiaanse traditionele buffelmozzarella. Die maken we ook op eigen erf, maar we verwerken de melk ook tot roomijs, yoghurt, vanille vla en paneer kaas.
Je kunt de boerderij gratis op eigen houtje bezoeken. Er is ook een winkeltje op het erf. Je kunt als groep op afspraak voor een rondleiding komen (minimaal 8 personen en 15 euro per persoon) of een prive tour van anderhalf uur voor 75 euro.
Klik op de roze button voor meer info en verkooppunten.
Tip: Voor alle eropuit tips in de natuur, lekker buiten zijn, raden wij je aan om eens rond te kijken in ons handige overzicht!