Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Filmfeest

Bekijk samen met je vrienden/vriendinnen een film bij DOK6 Cinema in Panningen, Noord-Limburg.

Een kinderfeestje in de bioscoop houden? Dan weet je zeker dat je een feestje hebt dat alle kinderen leuk vinden en dat bij alle weersomstandigheden door kan gaan!

Vier je kinderfeestje bij DOK6 Cinema! Je gaat samen met je vriendjes en vriendinnetjes naar een leuke kinderfilm. Jullie krijgen allemaal een Pringles of een zakje snoep met wat te drinken. Of je kiest om lekkere frietjes te eten tijdens de film. Dit kinderfeestje is geschikt voor alle leeftijden en natuurlijk mag de jarige zelf de film uitkiezen!

Kinderfeestjes zijn te boeken vanaf 6 personen.

Klik op de roze websitebutton om een datum voor het kinderfeestje te plannen en een leuke film uit te kiezen!

Tip: Sluit je feestje af met een lekkere pannenkoek bij Pater Pannenkoek in Panningen.

DOK6 Cinema

Raadhuisplein 6

5981 AT Panningen

Openingstijden zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar DOK6 Cinema

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief